امیر سیاری: مدیریت جهادی در دستور کار فرماندهان ارتش قرار گرفته است

ساخت وبلاگ
چکیده :   امیر دریادار سیاری اظهار داشت: با نگاه به آینده و تسلط و اشراف اطلاعاتی می توان بر محیط امنیتی پیچ... با عنوان : امیر سیاری: مدیریت جهادی در دستور کار فرماندهان ارتش قرار گرفته است بخوانید :
 

است.

معاون هماهنگ کننده و از نظر اجرا نیز با برخورداری از روحیه جهادی بر پایه ارزش ها و اعتماد به نفس و توکل به خدا آن را دنبال می کند.

دریادار سیاری با تشریح موقعیت ژئوپلیتیک کشور جمهوری اسلامی ایران گفت: مجاورت ایران با دریاهای آزاد بویژه اقیانوس هند فرصت ها و تهدیدهای راهبردی را ایجاد کرده و کشورمان فرصت و ظرفیت تبدیل شدن به قدرت اقیانوسی را دارد و این موضوع بر روندهای جهانی تأثیر می گذارد.

وی با بیان اینکه ایران می تواند در موازنه قدرت دریایی و قدرت جهانی نقش موثر ایفا کند خاطر نشان کرد: گرفتن کشورمان در مرکز جغرافیایی جهان موجب شده تا از جهات مختلف در کانون توجه ژئوپلیتیکی و ژئواستراتژیکی دنیا واقع شویم و همچنین موقعیت ایران از نظر نفت و گذرگاهی همواره مورد توجه قدرتهای جهانی بوده است.

معاون هماهنگ کننده ارتش در ادامه موقعیت ژئوپلیتیکی راهبردی جمهوری اسلامی ایران را یکی از دلایل آماج تهدید بودن کشورمان برشمرد و افزود: استکبار ستیزی و مخالفت با ظلم و ظالم، تقابل آرمان های انقلاب اسلامی با منافع استکبار جهانی، الهام بخشی برای ملت های جهان و وجود نفت و ذخایر راهبردی منطقه را از دیگر عوامل تهدید علیه کشورمان است.

امیر سیاری محاصره اقتصادی، ترور، درگیری قومی و مذهبی، تحمیل جنگ، کارشکنی در محیط بین الملل، ایجاد جنگ های نیابتی و ترکیبی و نیز تشدید تهدیدها را از انواع تهدید پس از پیروزی انقلاب اسلامی علیه کشورمان دانست و بیان داشت: دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره بدنبال بهانه جویی برای اعمال تهدید علیه ما بوده اند چرا که ایده ها و آرمان های ما با استکبار جهانی متفاوت است و یقیناً تا مادامی که عَلَم و بیرق انقلاب اسلامی در دستان ما هست این تهدیدها ادامه دارند. بر همین اساس کنار آمدن ما با استکبار جهانی برابر است با کنار گذاشتن آرمان های انقلاب و ما هرگز این کار را نخواهیم کرد.

وی با یادآوری مأموریت ارتش جمهوری اسلامی ایران مبنی بر پاسداری از استقلال و تمامیت ارضی و نظام جمهوری اسلامی ایران خاطر نشان کرد: برای انجام این مأموریت «نیروی انسانی، تجهیزات و آموزش و تمرین» به عنوان حوزه های کسب آمادگی ارتش مطرح هستند و مهمترین آنها عنصر نیروی انسانی با ویژگی های خاص است که از اهمیت بالایی برخوردار بوده و با محقق شدن آن دستیابی به سایر موارد هم میسر می شود.

معاون هماهنگ کننده ارتش در پایان اقدامات انجام شده برای حفاظت از منافع و اهداف ملی در برابر خطر نفوذ دشمنان خارجی یا داخلی را از ملزومات امنیت ملی تلقی کرد و اذعان داشت: نیروهای مسلح ما افتخار می کنند که به عنوان حافظ امنیت کشور به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت می کنند.


برچسب‌ها: امیر سیاری, مدیریت جهادی, فرماندهان ارتش, منتظران ظهور

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و نهم آذر ۱۳۹۶ساعت 19:47&nbsp توسط یونس تاجی پور  | 

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : شنبه 2 دی 1396 ساعت: 1:49