گلایه "حاجی‌بابایی" از بی‌عدالتی در افزایش حقوق کارمندان

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 

وی تصریح کرد: 10 درصد مشکل ندارد اما فونداسیون مشکل دارد. در ماده 30 قانون برنامه ششم تصویب و دولت را مکلف کردیم هم برای شاغلین و هم بازنشستگان در طول 5 سال به شکلی حرکت کند تا بین حقوق افرادی که یک کار را انجام می دهند بیش از 20 درصد فاصله نباشد. اگر این اتفاق بیفتد، 10 درصد افزایش هم خوب است حتی 7 درصد هم مناسب است. مشکل ما 10 درصد نیست بلکه نبود عدالت است.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: ما قانون را مصوب کردیم، در برنامه ششم هم برای همسان‌سازی حقوق، قانون تصویب کردیم. این قوانین در اختیار دولت است و ما نیز پشتیبانی می کنیم تا این قوانین اجرا شود و به آن سمت هم حرکت می‌کنیم. البته مجلس باید قوی‌تر ورود پیدا کند.

حاجی بابایی یادآور شد: حامل‌های انرژی، یارانه و حقوق مسایلی است که باید با یکدیگر دیده شود و اگر همه اینها را با هم ببینیم افزایش و کاهش اثر مثبت دارد. اما اگر یکی از این موارد را جدا ببنیم یعنی برای مثال بگوییم حامل‌های انرژی افزایش قیمت پیدا کند و یارانه ها حذف شود مشخص است که همه مخالف هستیم.

وی افزود: بنابراین حامل‌های انرژی در برنامه ششم پیش‌بینی شده که اگر می‌خواهند افزایش قیمت پیدا کند در کنار آن به اقشار کم درآمد، اشتغال و مسایل اجتماعی و مسایل گوناگون هم کمک کنند.


برچسب‌ها: حاجی‌بابایی, افزایش حقوق, کارمندان, منتظران ظهور

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و نهم آذر ۱۳۹۶ساعت 19:40&nbsp توسط یونس تاجی پور  | 

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : شنبه 2 دی 1396 ساعت: 1:49

close
تبلیغات در اینترنت