به میزبانی دانشگاه شهید ستاری؛ المپیاد ورزشی دانشگاه های نیروهای مسلح برگزار می شود

ساخت وبلاگ
چکیده : وی افزود: رسالت نیروهای مسلح ایجاب می کند که بتوانیم در شرایط سخت کارهای سختی را انجام دهیم و این ... با عنوان : به میزبانی دانشگاه شهید ستاری؛ المپیاد ورزشی دانشگاه های نیروهای مسلح برگزار می شود بخوانید :

وی افزود: رسالت نیروهای مسلح ایجاب می کند که بتوانیم در شرایط سخت کارهای سختی را انجام دهیم و این امر مستلزم داشتن سلامت جسمی و روحی است.
 امیر سرتیپ باقری ادامه داد: همانطور که ارتقاء  علمی در دانشگاه های نیروهای مسلح مورد تاکید است، اهتمام ویژه ای به سلامت جسمی و روحی دانشجویان نیز باید داشته باشیم.
 معاون آموزش و پژوهش ستاد کل نیروهای مسلح با بیان این که نفرات برتر این المپیاد به مسابقات بین المللی ورزشی ارتش های جهان اعزام خواهند شد، خطاب به ورزشکاران خاطرنشان کرد: سکوی قهرمانی بسیار با ارزشمند است و باید برای آن تلاش کنید، اما توجه داشته باشید که شما امانت دار اخلاق، ارزش ها و اعتقاداتی هستید که شهدای زیادی برای حفظ آن جان خود را نثار کرده اند.
 امیر سرتیپ باقری اظهار امیدواری کرد؛ ورزشکاران دانشگاه های نیروهای مسلح هم با قهرمانی در سکوی ورزشی و هم در سکوی اخلاق موجب خوشنودی خود و سربلندی نیروهای مسلح و نظام مقدس ایران اسلامی باشند.
 
ششمین دوره المپیاد ورزشی دانشگاه های نیروهای مسلح در رشته های والیبال، فوتسال، کاراته، جودو، تکواندو، کشتی، پینگ پنگ، آمادگی جسمانی، شنا، تیراندازی و پنج گانه 
 به میزبانی  دانشگاه هوایی شهید ستاری در حال برگزاری است.          
گفتنی است برندگان این المپیاد به مسابقات بین المللی ورزشی ارتش های جهان(سیزم) که
 فروردین ماه سال 97 در کشور اندونزی برگزار  خواهد شد اعزام می شوند


برچسب‌ها: دانشگاه شهید ستاری, المپیاد ورزشی, دانشگاه های نیروهای مسلح, ارتش
+ نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم دی ۱۳۹۶ساعت 19:50  توسط یونس تاجی پور  | 
...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : شنبه 16 دی 1396 ساعت: 14:23