حجت الاسلام والمسلمین جلیلی صفت:فعالیت‌های شهید ستاری مصداق بارز کار جهادی بود | بلاگ

حجت الاسلام والمسلمین جلیلی صفت:فعالیت‌های شهید ستاری مصداق بارز کار جهادی بود

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب


وی با اشاره به جایگاه شهید ستاری و دیگر قهرمانان نیروی هوایی ارتش گفت: همه پرستیژ نیروی هوایی ارتش به شهید ستاری و همرزمان شهیدش است، چراکه او کم حرف می زد و بسیار عمل می کرد.
حجت الاسلام جلیلی صفت با بیان اینکه اگر کسی بخواهد موفق باشد باید تقوا و علم را توامان داشته باشد، افزود: شهید ستاری نمونه بارز فرمانده عالم، متخصص، دانشمند، باهوش و از همه مهمتر مومن و با تقوا بود.
جانشین رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: حرف شهید ستاری صرف فعل «ما می توانیم» بود، او مرد کار و عمل بود و شبانه روز در جهت اهداف مجموعه کار می کرد، زمانی که به ایشان وزارت پیشنهاد دادند نپذیرفت چراکه می خواست بیشتر عملیاتی باشد.
حجت الاسلام و المسلمین جلیلی صفت ادامه داد: شهید ستاری در میدان جنگ با طرح های تاکتیکی که ارائه کرد توانست دهها جنگنده دشمن را به خاک بکشد. تمام لحظات زندگی اش در جهاد و حرکت و تلاش و همت بود.
وی با تاکید به این موضوع که شهید ستاری برنامه زیادی برای نیروی هوایی داشت، گفت: شهید ستاری معتقد بود انسان برای موفقیت باید تقوا و علم را در کنار هم داشته باشد.
حجت الاسلام جلیلی صفت افزود: روزی که شهید ستاری با بی‌نظیر بوتو در پاکستان دیدار کرد ؛ بی نظیر بوتو پس از ملاقات با شهید ستاری گفت: فرماندهان نیروی هوایی زیادی را ملاقات کرده‌ام، ولی تا این لحظه فرماندهی را به دانایی، دانشمندی، و با هوشی تیمسار ستاری که درمسائل غیر از تخصص خود تبحر داشته باشد، ندیده‌ام. 
جانشین رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در بخش پایانی سخنانش با بیان اینکه یکی از شعارهای شهید ستاری ما می توانیم بود، خاطر نشان کرد: این شهید بزرگوار این شعار مهم را سرلوحه فعالیت خود قرار داده بود؛ تمامی فعالیت‌های شهید ستاری مصداق بارز جهادی بود و امروز همه کارکنان نیروی هوایی باید از این روحیه شهید ستاری درس بگیرند.
در پایان این مراسم از خانواده های شهدای نیروی هوایی ارتش تجلیل به عمل آمد.


برچسب‌ها: شهید ستاری, کار جهادی, ارتش, منتظران ظهور
+ نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم دی ۱۳۹۶ساعت 19:45  توسط یونس تاجی پور  | 
...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : شنبه 16 دی 1396 ساعت: 14:23