حجت‌الاسلام آل‌هاشم نماينده ولي‌فقيه در استان آذربايجان‌شرقي و امام‌جمعه تبريز شد

ساخت وبلاگ
چکیده :   حجت‌الاسلام آل‌هاشم نماينده ولي‌فقيه در استان آذربايجان‌شرقي و امام‌جمعه تبريز شدkhamenei... با عنوان : حجت‌الاسلام آل‌هاشم نماينده ولي‌فقيه در استان آذربايجان‌شرقي و امام‌جمعه تبريز شد بخوانید :

حجت‌الاسلام آل‌هاشم نماينده ولي‌فقيه در استان آذربايجان‌شرقي و امام‌جمعه تبريز شد
khamenei.ir/ حجت‌الاسلام آل‌هاشم با حکم رهبر معظم انقلاب، نماينده ولي‌فقيه در استان آذربايجان‌شرقي و امام‌جمعه تبريز شد.

در پي درخواست کناره‌گيري جناب حجة‌الاسلام والمسلمين آقاي مجتهد شبستري از امامت جمعه تبريز پس از سال‌ها خدمات مجاهدت‌آميز، حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در حکمي حجت‌الاسلام سيّد محمّدعلي آل‌هاشم را به‌ عنوان نماينده ولي‌فقيه در استان آذربايجان‌شرقي و امام‌جمعه تبريز منصوب کردند.

متن حکم رهبر انقلاب اسلامي به اين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

جناب حجت‌الاسلام آقاي حاج سيّد محمّدعلي آل‌هاشم دامت‌افاضاته

اکنون که جناب حجة‌الاسلام والمسلمين آقاي مجتهد شبستري پس از سال‌ها خدمات مجاهدت‌آميز در جايگاه با عظمت امامت جمعه در شهر قهرمان تبريز، از ادامه‌ي اين تلاش مکرّم معذور گشته و درخواست کناره‌گيري کرده‌اند، جنابعالي را که خود فرزند آن شهر عزيز و داراي سابقه‌ي خدمت موفق در مسئوليت‌هاي ديگر بوده و از شايستگي لازم برخوردار مي‌باشيد به نمايندگي خود در آن استان و امامت جمعه‌ي تبريز منصوب مي‌کنم.
از جنابعالي انتظار ميرود که با سلوک صميمانه و تلاش خردمندانه با آن مردم مؤمن و پر انگيزه و شجاع که گامهاي بلندشان در مجاهدتهاي بزرگ در همه‌ي دورانها، کم‌نظير است بويژه با قشر جوان انقلابي و پر شور، جايگاه معتبر امامت جمعه را بيش از پيش در خدمت پيشرفتهاي فکري و عملي انقلاب قرار دهيد.
تأکيد بر وحدت کلمه‌ي عموم مردم، ارتباط مستحکم با روحانيت معظم و علماي اعلام، رابطه‌ي صميمي با دانشگاهيان و فرزانگان، گسترش خدمات فرهنگي با کمک جوانان و مجموعه‌هاي مؤمن و انقلابي، و همدلي با ايثارگران و همدردي با ضعيفان، نيز همواره بايد مدّنظر باشد. توفيقات جنابعالي را از خداوند متعال مسألت مينمايم.

سيّدعلي خامنه‌اي
10/ خرداد ماه/ 1396


برچسب‌ها: حجت الاسلام آل هاشم, ولی فقیه, امام جمعه, تبریز
+ نوشته شده در  چهارشنبه دهم خرداد ۱۳۹۶ساعت 20:20  توسط یونس تاجی پور  | 
...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : جمعه 12 خرداد 1396 ساعت: 19:11