شاهد چهره جدیدی از نیروی زمینی ارتش هستیم | بلاگ

شاهد چهره جدیدی از نیروی زمینی ارتش هستیم

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

سرتیپ کیومرث حیدری افزود: نیروی زمینی ارتش اتفاقات و رویدادهای منطقه و همچنین تحرکات دشمن را رصد کرده و برابر هر نوع تهدیدی برنامه دارد.
 وی گفت: فرماندهان باید تجارب ارزنده ای که در طول خدمت کسب کرده اند را در اختیار جوانان قرار دهند و آموزش ها را جدی بگیرند تا همچنان نیروی زمینی در اوج آمادگی رزمی باشد. 
فرمانده نیروی زمینی با بیان اینکه در شرایط جدید نوع نبردها متفاوت است و استفاده از سیستم های کلاسیک در این رابطه کارآمد نیست افزود: در نیروی زمینی سعی شد تا با فضاسازی متناسب با جنگ در شرایط ناهمطراز از سیستم های دفاعی جدید استفاده شود.
وی گفت نیروی زمینی ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح در راستای تحقق و برقراری صلح و ثبات و حفظ امنیت در منطقه بر ارتقای روز آمد و روز افزون توانمندی ها و قدرت بازدارندگی خود ادامه خواهد داد.
سرتیپ حیدری بیان داشت: کارکنان تیپ های واکنش سریع هر کدام چند آموزش دیده اند و قادر هستند در هر محیط عملیاتی اثر بخش باشند و در حال حاضر شاهد چهره ایی پوست انداخته و جدید و بدیع از نزاجا هستیم 
فرمانده نزاجا تصریح کرد: در حال حاضر یگان های متحرک هجومی و تیپ های واکنش سریع صدرصد از قدرت تحرک بر خوردار هستند و تجهیزات منحصر به فردی دارند.
وی گفت: در سال اقتصاد مقاومتی نیروی زمینی در زمینه قطعه سازی به خودکفایی رسیده و روی پای خود ایستاده است و امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران یک ارتش انقلابی و معنویت محور است.
برچسب‌ها: چهره جدیدی, نیروی زمینی ارتش, امیر حیدری, منتظران ظهور
+ نوشته شده در  یکشنبه یکم بهمن ۱۳۹۶ساعت 20:48  توسط یونس تاجی پور  | 
...
نویسنده : بازدید : 0 تاريخ : شنبه 7 بهمن 1396 ساعت: 3:28