فرمانده نیروی زمینی ارتش :خودکفایی نیروی زمینی ارتش در صنعت قطعه‌سازی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

وی با بیان اینکه ارتش اتفاقات و رویدادهای منطقه و همچنین تحرکات دشمن را رصد کرده و برابر هر نوع تهدیدی برنامه دارد، افزود: فرماندهان باید تجارب ارزنده‌ای را که در طول خدمت کسب کرده‌اند را در اختیار جوانان قرار دهند و آموزش‌ها را جدی بگیرند تا همچنان نیروی زمینی در اوج آمادگی رزمی باشد.

زمینی با بیان اینکه در شرایط جدید نوع نبردها متفاوت است و استفاده از سیستم‌های کلاسیک در این رابطه کارآمد نیست، افزود: در نیروی زمینی سعی شد تا با فضاسازی متناسب با جنگ در شرایط ناهمطراز از سیستم‌های دفاعی جدید استفاده شود.

امیر حیدری گفت: نیروی زمینی ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح در راستای تحقق و برقراری صلح و ثبات و حفظ امنیت در منطقه، بر ارتقای روزآمد و روزافزون توانمندی‌ها و قدرت بازدارندگی خود ادامه خواهد داد.

وی افزود: کلیه کارکنان تیپ‌های واکنش سریع هر کدام چندین نوع آموزش دیده‌اند و قادر هستند در هر محیط عملیاتی اثربخش باشند و در حال حاضر شاهد چهره‌ای پوست انداخته و جدید و بدیع از نزاجا هستیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در حال حاضر یگان‌های متحرک هجومی و تیپ‌های واکنش سریع، صد درصد از قدرت تحرک برخوردار هستند و تجهیزات منحصر به فردی را دارا هستند.
وی با بیان اینکه امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران یک ارتش انقلابی و معنویت‌محور است، گفت: در سال اقتصاد مقاومتی نیروی زمینی در زمینه قطعه‌سازی به خودکفایی و روی پای خود ایستاده است.


برچسب‌ها: فرمانده نیروی زمینی ارتش, خودکفایی, نیروی زمینی ارتش, قطعه‌سازی, منتظران ظهور
+ نوشته شده در  یکشنبه یکم بهمن ۱۳۹۶ساعت 20:42  توسط یونس تاجی پور  | 
...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : شنبه 7 بهمن 1396 ساعت: 3:28

close
تبلیغات در اینترنت