امیر سرلشکر موسوی؛آماده ایم تمام هستی و آبروی خود را فدای نظام مقدس اسلامی کنیم

ساخت وبلاگ
چکیده : امیر موسوی گفت: با نگاه به زندگی باکری ها می شود با کمترین هزینه با همه مشکلات دست و پنجه نرم کرد و ... با عنوان : امیر سرلشکر موسوی؛آماده ایم تمام هستی و آبروی خود را فدای نظام مقدس اسلامی کنیم بخوانید :

امیر موسوی گفت: با نگاه به زندگی باکری ها می شود با کمترین هزینه با همه مشکلات دست و پنجه نرم کرد و بیشترین خدمات را به مردم کرد و پیروز شد.

وی با تاکید بر ینکه اگر امثال شهید باکری ها نبودند شاید ما به سرمایه ها ی عظیم نهفته در وجودمان پی نمی بردیم، تصریح کرد: وجود چنین الگوهایی حجت را بر ما تمام کرده است و این لطف خداوند به ما بندگان است.

فرمانده کل ارتش تصریح کرد: انقلاب اسلامی انقلاب رویش های معجزه گون است، این انقلاب کسانی را در دل و مکتب خود پرورش داده که ما قبلا فقط در تاریخ معصومین و آن هم در میان اصحاب خاص نام آنها را شنیده بودیم، شهید باکری یکی از رویش های معجزه گون انقلاب است.

امیر موسوی با بیان اینکه امام راحل باغبان گل های معطر دشت پهناور انقلاب بودند، گفت: ایشان گلهایی را پرورش دادند که عطر و جمال آنها مرزهای تاریخ و پهنای جغرافیا را در نوردید، امثال شهید باکری ها گلهای پرورش یافته مکتب امام خمینی(ره) هستند.

وی با اشاره به ارزش های اسلامی، افزود: اسلام عزیز دین تبیین خوبی ها و ارزش هاست و حجت هایی را در هر زمان ارائه می کند که ما و شما در رفتار و گفتار ، فرماندهی، نوع مدیریت و سلوک آنها این خوبی ها را می بینم شهید باکری از این منظر یکی از برجسته ترین افتخارات دین مقدس ماست.

فرمانده کل ارتش با اشاره به قطعی بودن وعده الهی، تاکید کرد: خداوند سند و اسنادی را برای قطعی بودن وعده های خود ارائه می کند، شهید باکری دوره های معمول فرماندهی جنگ را طی نکرده بود. اداره جنگ کاری علمی و متکی به تجربه و هنر است.

موسوی تصریح کرد: ما هیچ کدام منکر علوم، تاثیر دانش تجربه و هنر در جنگ نیستیم، هیچ کسی جنگ را رشته ای نمی داند که هر کسی بتواند آن را اداره کند، اما چگونه این اتفاق می‌افتد یک جوانی که هیچ کدام از این دوره ها را طی نکرده، در قامت فرمانده ای توانا ظاهر می‌شود و ژنرال های دشمن در برابر او پشتت شان به خاک می افتد. اینجاست که پای وعده تخلف ناپذیر الهی پیش می آید.

وی با اشاره به دین و اخلاق در فرماندهی، افزود: از مطالعه سیره شهید باکری استخراج می‌شود که دین و اخلاق تا چه میزان می‌تواند در فرماندهی موثر باشد. اگر کسی متدین به دین شد چه اندازه در مدیریت او تاثیر دارد مطالعه، در سلوک شهید باکری این نفوذ و تاثیر را نشان می دهد.

موسوی با اشاره به برکت عمر و اینکه دقایق، روزها و سال ها همه مفاهیم اعتباری اند، بیان کرد: می شود یک نفر صد سال عمر کند، بعد هم برود و هیچ اثری از او باقی نماند. اما یک انسان حداکثر سی سال عمر کند اما برکت او همچنان ادامه داشته باشد. امروز 33 سال از شهادت باکری می گذرد و میلیون ها فرد در ایران و جهان به نور شهید متوجه اند. صد 30 سال دیگه هم بگذرد، آیندگان خواهند دید که نام، راه، سیره و برکت باکری باقی می ماند و این برکت عمر است.

فرمانده کل ارتش درباره بصیرت گفت: اینکه کسی بداند، انقلابی چه نیازی به او دارد، چگونه و کجا به او نیاز دارد، اینها سوالات مهمی است که برخی عقلای ظاهری در درک آن تجدید شدند و برخی هم رد شدند؛ اما یک جوان دقیق ترین و صحیحی ترین پاسخ ها را برای این سوال ها به دست می آورد و تا آخر به آن عمل می کند.

وی تاکید کرد: در تاریخچه زندگی شهید باکری می بینیم که ساواک او را بارها بازجویی و تهدید می کند اما شهید باکری کار خود را می کند. وقتی به او می گویند مگر تعهد ندادی، مکرر نمی‌دانی زیر نظر هستی، می گوید ساواک کار خود را می کند ما هم باید کار خودمان را بکنیم.

موسوی گفت: دشمنان ما هر چه می خواهند انجام بدهند. هر چه می خواهند فشار بیاورند،آنها کار خود را می کنند و ما هم باید به تکلیف خود عمل کنیم.

فرمانده کل ارتش اضافه کرد: آمریکایی ها عقرب جراره هستند و کارشان زهر در جان ملت ریختن است، عقرب جراره را باید زیر پا له کرد.

وی افزود: رژیم نحس و نامشروع صهیونیستی با جنایت برنامه ریزی شد و با جنایت پا گرفت و با جنایت ادامه حیات می دهد،کار جانی جنایت است. او کار خود می کند ما هم باید کار خود بکنیم، جنایت باید از صفحه روزگار محو شود.

موسوی تاکید کرد: اگر ما امروز می توانیم، اینگونه مقتدر و مطمئن در دهن دشمنان ملت و انقلاب بزنیم به برکت وجود این شهیدان بزرگوار است.

فرمانده کل ارتش ادامه داد: اگر می توانیم با اقتدار و اطمینان بگوییم که این ملت سرانجام آمریکای جهانخوار را در اریکه قدرتش سرکوب خواهد کرد به برکت وجود این شهیدان والا مقام است.

وی تصریح کرد: اگر می توانیم با اطمینان و بدون کوچکترین شک و تردید بگوییم عمر نامیمون رژیم نحس صهیونیستی رو به اتمام است به برکت این شهیدان عزیز است.

فرمانده کل ارتش یادآور شد: اگر این ملت بزرگ علیرغم همه مشکلات و گرفتاری ها و به کوری چشم همه دشمنان بر قله عزت و اقتدار در منطقه نشسته است به برکت این شهیدان است. اگر بی شک و امیدوار به آینده روشن در مسیر دستیابی به تمدن نوین اسلامی گام بر می داریم به برکت امثال شهید باکری هاست.

وی تاکید کرد: خود این شهیدان به برکت ولایت، امامت، قرآن کریم و اسلام عزیز اینگونه خورشید فروزان راه جوانان ما شده اند. شجره طیبه اسلام همان ارزشمندترین نعمت الهی است که انقلاب شکوهمند اسلامی و نظام سربلند جمهوری اسلامی از دل آن بر دمیده است. انقلاب و نظامی که با خون هزاران شهید آبیاری شده است ما هم آماده ایم تا آبرو، هستی و جان خود را فدای این نظام ارزشمند کنیم.


برچسب‌ها: امیر سرلشکر موسوی, آبرو, نظام مقدس اسلامی, ارتش, منتظران ظهور
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم اسفند ۱۳۹۶ساعت 23:1&nbsp توسط یونس تاجی پور  | 

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 28 فروردين 1397 ساعت: 7:43