امیر موسوی: دشمنان بدنبال بی‌اعتمادی در ارتش هستند

ساخت وبلاگ
چکیده :  امیر موسوی: دشمنان بدنبال بی‌اعتمادی در ارتش هستند مهر/ فرمانده کل ارتش گفت: دشمنان چند سال است که ... با عنوان : امیر موسوی: دشمنان بدنبال بی‌اعتمادی در ارتش هستند بخوانید :
 امیر موسوی: دشمنان بدنبال بی‌اعتمادی در ارتش هستند
مهر/ فرمانده کل ارتش گفت: دشمنان چند سال است که به وسیله فضای مجازی با هدف ناامید سازی، بی اعتمادی در ارتش، مطالبی را انتشار می‌دهند و این موضوع را به شدت پیگیر هستند.

 

<font color='#ff0000'>امیر</font> <font color='#ff0000'>موسوی</font>
 

به گزارش روابط عمومی ارتش فرمانده کل ارتش در دهمین همایش فرماندهان یگان‌های عمده نیروی زمینی ارتش گفت: ما فرماندهان باید به گونه ای عمل کنیم که فرمانده معظم کل قوا از عملکرد ما رضایت خاطر داشته باشند و همچنین برای زیر مجموعه های خود الگوی مطلوبی باشیم.
وی افزود: رزمندگان اسلام در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در دوران افتخار آفرین دفاع مقدس امکانات بسیار کمی را از نظر تجهیزات و تسلیحات نظامی در اختیار داشتند اما با درایت فرماندهان و جان فشانی جوانان برومند مومن و انقلابی تا پای جان در مقابل دشمنان تا بن دندان مسلح ایستادند و در نهایت با تقدیم هزاران شهید و جانباز به پیروزی رسیدند.
فرمانده کل ارتش تصریح کرد: اگر در حال حاضر با قدرت در مقابل استکبار جهانی ایستاده ایم حاصل تجربه دوران دفاع مقدس، روحیه جهادی و پیشرفت های نظامی است.

 

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : شنبه 13 مرداد 1397 ساعت: 1:05