ناوگروه ۴۹ نیروی دریایی ارتش به لنگرگاه بنگلاش رسید

ساخت وبلاگ
چکیده :   خانزادی با بیان اینکه این رزمایش با هدایت نیروی دریایی بنگلادش در خلیج بنگال اجرا می‌شود، اظهار دا... با عنوان : ناوگروه ۴۹ نیروی دریایی ارتش به لنگرگاه بنگلاش رسید بخوانید :
 

خانزادی با بیان اینکه این رزمایش با هدایت نیروی دریایی بنگلادش در خلیج بنگال اجرا می‌شود، اظهار داشت: طی یکی دو روز آینده این رزمایش برگزار شده و اخبار آن منتشر خواهد شد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش افزود: کشورهای استکباری معمولاً در پس رویکرد خود در حوزه امداد و نجات، به دنبال نفوذ استعماری و استکباری در کشورها هستند اما نگاه جمهوری اسلامی ایران در کمک به دیگر کشورها با تکیه بر رویکرد و آموزه‌های دینی و بشردوستانه است.

بنابر این گزارش، هیات بلندپایه ای از نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهموری اسلامی ایران به سرپرستی امیر دریادار دوم خلبان ستاد بهرام عسکریان مشاور راهبردی فرمانده نیروی دریایی ارتش در کشور بنگلادش حضور داشته و در بدو ورود به این کشور، در فرودگاه حضرت شاه جلال داکا مورد استقبال مقامات نظامی این کشور و نماینده سفارت جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.

این هیات علاوه بر رزمایش فوق، در جلسه فوق العاده فرماندهان و اعضای سمپوزیوم دریایی کشورهای حاشیه اقیانوس هند نیز حضور داشته و به ارائه برنامه های آیونز ۲۰۱۸ ایران در این اجلاس خواهند پرداخت.


برچسب‌ها: ناوگروه, نیروی دریایی, ارتش, بنگلاش, منتظران ظهورناوگروه,لنگرگاه,...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 9 آذر 1396 ساعت: 2:38