امیر نصیرزاده: ارتش دشمن شناس است

ساخت وبلاگ
چکیده :   امیر نصیرزاده خطاب به دانش آموزان گفت: پوشیدن لباس مقدس سربازی در ارتش افتخار بزرگی است که بایدشکر... با عنوان : امیر نصیرزاده: ارتش دشمن شناس است بخوانید :
 

امیر نصیرزاده خطاب به دانش آموزان گفت: پوشیدن لباس مقدس سربازی در ارتش افتخار بزرگی است که بایدشکرگزار این سعادت باشیم.

وی در ادامه به بیان ویژگی‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران پرداخت و افزود: ارتش ایران اسلامی یک ارتش مردمی است و در دل ملت بزرگ کشورمان جای دارد.

جانشین فرمانده نهاجا تاکید کرد: بر اساس شرح وظایف، ارتش در زمان جنگ، وظیفه حراست از مردم را بر عهده دارد و در زمان صلح و در بحران‌هایی از قبیل زلزله اخیر با جان و دل در کنار مردم و کمک رسان آنها خواهد بود.
وی اهداف والا و الهی ارتش جمهوری اسلامی ایران را از دیگر ویژگی‌های بارز آن برشمرد و افزود: ارتش همواره به دنبال حفظ ارزش‌های انقلاب، دفاع از حریم اهل بیت(ع) و تعالیم اسلام بوده و خواهد بود.

نصیرزاده خطاب به دانش آموزان گفت: اگر آرزوی حضور در رکاب امام حسین(ع) در روز عاشورا را داشتید، اینک با حضور در ارتش و مقابله با تهدیداتی از قبیل گروه‌های تکفیری و داعش، انشاءالله این آرزوی شما جامه عمل خواهد پوشید.

وی دیگر ویژگی ارتش جمهوری اسلامی ایران را داشتن بصیرت دانست و ادامه داد: دشمنان به دنبال شکاف و تفرقه بین نیروهای مسلح هستند ولی ارتش با شناخت به موقع این تهدیدات و با تدبیر فرمانده محترم کل ارتش، تعامل و اقدامات بسیار خوبی در راستای هم افزایی بین نیروهای مسلح ازجمله ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام داد و این توطئه دشمنان را خنثی کرد.

جانشین نیروی هوایی ارتش کارآمدی ارتش را ویژگی بارز ارتش جمهوری اسلامی عنوان و خاطر نشان کرد: علاوه بر کارآمدی، ارتش از دانش بالایی برخوردار است و کارگاه‌های مجهزی نیز در اختیار دارد.

وی کارآمدی و دانش ارتش را نتیجه 8 سال دفاع مقدس دانست و گفت: برای حفظ این ویژگی‌های ارتش، باید با بهره مندی از فرمایشات فرمانده معظم کل قوا، اقتدار خود را تحکیم و توسعه بدهیم.

امیر نصیرزاده وظایف تک تک کارکنان ارتش و همچنین دانش آموزان در حال آموزش را برای حفظ این ویژگی‌ها، اهمیت دادن به آموزش ها و مسائل تربیتی، اخلاقی و روحی و روانی عنوان و اظهار کرد: همواره ایمان و عزم راسخ الهی داشته باشید، خود را سرباز امام زمان(عج) بدانید و اخلاق خود را به اخلاق دینی تجهیز کنید.

وی در پایان ضمن تاکید بر حفظ آمادگی و نظم و انضباط، خطاب به دانش آموزان تصریح کرد: ضمن بالا بردن سواد رسانه‌ای خود، در بهره برداری از شبکه‌های مجازی هوشیار و بیدار باشید؛ چرا که گسترش فضای مجازی یکی از ابزارها و توطئه دشمن در جنگ نرم است.


برچسب‌ها: امیر نصیرزاده, ارتش, دشمن شناس, منتظران ظهورنصیرزاده,...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 9 آذر 1396 ساعت: 2:38