بروجردي: تنها راه بازدارندگي، توانمندي موشکي است

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 

وي افزود: عليرغم اينکه بسياري از کشور‌ها در منطقه از جمله پاکستان و رژيم غاصب صهيونيستي داراي يک چنين امکاناتي هستند، اما ما سلاح کشتار جمعي را بنابر فتواي رهبر معظم انقلاب حرام مي‌دانيم.
رئيس کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس با بيان اينکه تنها راه بازدارندگي دفاعي ما توانمندي موشکي است، افزود: طبيعي است که در اين زمينه هيچگونه فشاري را در عرصه بين المللي نمي‌پذيريم و هيچ گونه توصيه‌اي را قبول نداريم.
بروجردي ادامه داد: سياست‌هاي به حق جمهوري اسلامي ايران با استحکام و اقتدار ادامه خواهد يافت.
رييس کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس با اشاره به خصومت امريکايي‌ها در قبال ايران گفت:: آمريکايي‌ها به دنبال حذف توانمندي جمهوري اسلامي ايران در جهت اهداف شيطاني خودشان هستند اما ما به هيچ وجه زير بار چنين فشارهايي نخواهيم رفت.
وي ادامه داد: اين تحريم‌ها کاملاً برخلاف تعهد‌هاي آمريکا در توافق هسته‌اي است و اگر کنگره چنين اقدامي را انجام دهد دولت آمريکا بر اساس تعهد خودش موظف است که آن را اجرا نکند و در مقابل آن بايستد و در صورت اقدام خلاف تعهد آمريکا در عرصه بين المللي؛ اين موضوع غير قابل قبول و محکوم است.
بروجردي در پايان خاطرنشان کرد: آمريکايي‌ها به دنبال اين هستند که جمهوري اسلامي ايران يک کشور توانمند و قدرتمندي براي دفاع از خودش نباشد.


برچسب‌ها: بازدارندگی, توانمندی موشکی
+ نوشته شده در  شنبه ششم خرداد ۱۳۹۶ساعت 18:25  توسط یونس تاجی پور  | 
...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : چهارشنبه 10 خرداد 1396 ساعت: 0:02

close
تبلیغات در اینترنت