نرخ مصوب زولبيا و باميه در ماه مبارک رمضان اعلام شد

ساخت وبلاگ
چکیده :   وي در ادامه افزود: پيشنهاد اتحاديه براي افزايش قيمت 15 درصد بود که پس از بررسي‌ انجام شده در نهايت... با عنوان : نرخ مصوب زولبيا و باميه در ماه مبارک رمضان اعلام شد بخوانید :
 

وي در ادامه افزود: پيشنهاد اتحاديه براي افزايش قيمت 15 درصد بود که پس از بررسي‌ انجام شده در نهايت با افزايش حدود 8 درصدي قيمت زولبيا و باميه نسبت به سال گذشته موافقت شد.

رئيس اتحاديه قنادان و شيريني فروشان با تأکيد بر اينکه مردم زولبيا و باميه را از شيريني‌فروشي‌هايي داراي جواز کسب تهيه کنند، افزود: متاسفانه در ايام ماه مبارک رمضان عده‌اي سودجو اقدام به عرضه و فروش زولبيا و باميه غيربهداشتي در واحدهاي صنفي خود مي‌کنند.

بهره‌مند تصريح کرد: واحدهاي مجاز قنادي به شکل کاملا بهداشتي زولبيا و باميه را پخت مي‌کنند، اما واحدهاي غيرمجاز؛ زولبيا و باميه‌ خود را خريداري مي‌کنند که معمولا عرضه‌کنندگان در اين بخش زولبيا و باميه را در مکان‌هايي مانند گاوداري‌ها پخت مي‌کنند و سپس به واحدهاي غيرمجاز مثل نان‌فانتزي و آب‌ميوه‌فروشي‌ها مي‌فروشند.

وي در انتها خاطر نشان کرد: مردم تخلفات را به اتحاديه دارندگان قنادي، شيريني فروشي و کافه قنادي تهران به شماره تلفن 66944499 و 66944411 و يا سامانه 124 اطلاع دهند.


برچسب‌ها: نرخ مصوب, زولبیا و بامیه
+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم خرداد ۱۳۹۶ساعت 15:10  توسط یونس تاجی پور  | 
...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : چهارشنبه 10 خرداد 1396 ساعت: 0:02