آغاز دور جدید ثبت‌نام استفاده از کسر خدمت فرزندان ایثارگران

ساخت وبلاگ
چکیده :   وی ادامه داد: از امروز تا دهم دی ماه فرزندان ایثارگران دارای سابقه حضور در مناطق عملیاتی می توانند... با عنوان : آغاز دور جدید ثبت‌نام استفاده از کسر خدمت فرزندان ایثارگران بخوانید :
 

وی ادامه داد: از امروز تا دهم دی ماه فرزندان ایثارگران دارای سابقه حضور در مناطق عملیاتی می توانند برای ثبت درخواست کسر خدمت خود به مراکز پلیس10+ مراجعه کنند.
به گفته جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی، اولویت استفاده از کسر خدمت برای واجدان شرایط با کارکنان وظیفه در حال خدمت،مشمولان غیر غایب دارای برگ آماده به خدمت در هر سال است. این طرح برای 20 هزار نفر در نظر گرفته ده است و اگر در فراخوان با این اولیت ها طرح تکمیل نشد،اولویت با مشمولان دارای معافیت تحصیلی می شود.
جانشین رئیس وظیفه عمومی اعلام کرد: این طرح به هیچ وجه برای مشمولان غایب قابل استفاده نیست.
کریمی با بیان اینکه در حال حاضر تنها نام نویسی از افراد انجام می شود، تاکید کرد: در مرحله اول نیازی به ارائه مدارک نیست و تنها نام نویسی از مشمولان این طرح انجام می شود و افراد باید درخوایت خود را ابتدا ثبت کنند.

وی در مورد زمان اجرای این طرح گفت: بر اساس ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح این طرح در طول اجرای برنامه ششم توسعه اجرا شده و سالانه 20 هزار مشمول فرزندان جانبازان، ایثارگران و رزمندگان می توانند از این طرح استفاده کنند.


برچسب‌ها: ثبت‌نام, کسر خدمت, فرزندان ایثارگران, منتظران ظهورثبتنام,استفاده,فرزندان,ایثارگران,...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 21 آذر 1396 ساعت: 10:32