بودجه، افزایش نرخ بنزین دارد اما کاهش حقوق های نجومی نه

ساخت وبلاگ
چکیده :   وی با بیان اینکه، بودجه سالانه باید برشی از برنامه ششم توسعه کل کشور باشد، افزود: لذا بودجه سال 97... با عنوان : بودجه، افزایش نرخ بنزین دارد اما کاهش حقوق های نجومی نه بخوانید :
 

وی با بیان اینکه، بودجه سالانه باید برشی از برنامه ششم توسعه کل کشور باشد، افزود: لذا بودجه سال 97 از این جهت باید در کمیسیون تلفیق و صحن علنی مورد بررسی و انطباق قرار گیرد.

نماینده مردم کاشان در مجلس با تاکید بر اینکه، اشتغال اصلی ترین چالش کشور است، گفت: بنابراین بودجه سال 97 باید در راستای حل این چالش اساسی طراحی شده باشد. از آنجایی که منابع دولتی به تنهایی نمی‌تواند مشکل اشتغال را حل کند، باید سرمایه‌های بخش خصوصی در این زمینه جذب شده و جذب سرمایه بخش خصوصی نیازمند فضای مناسب و با ثبات در محیط کسب وکار است.

ساداتی‌نژاد اضافه کرد: اگر این محیط فراهم نشود، نه تنها اشتغال چند صد هزار نفری دولت محقق نخواهد شد بلکه اشتغال موجود از بین خواهد رفت، هر سال 900 هزار نفر تحصیل کرده به جمع بیکاران اضافه می‌شود، بنابراین حمایت از تولید کنندگان در این شرایط ضروری است.

وی با ابراز اینکه،بودجه سال 97 نباید معیشت مردم را تهدید کند،گفت: بودجه نباید قیمت کالاهای اساسی را دهد، فراموش نشود بخشی از مردم زندگی‌شان بدون یارانه دچار اختلال اساسی می‌شود.

عضو کمیسیون آموزش مجلس، با تاکید بر اینکه ارجاع مردم برای دریافت یارانه به نهادهای امدادی در شأن ملت ایران نیست، افزود: مردم برای پرداخت هزینه آب، برق و گاز مانده‌اند چگونه این ارقام را در بودجه افزایش داده‌اید؟ چرا در بودجه جاری این همه برای یارانه بحث می‌شود ولی برای کاهش حقوق راه کار و حکمی نیامده است.

نماینده مردم کاشان در مجلس، با بیان اینکه، باتوجه به رکود شدید اقتصادی باید از تولید کنندگان حمایت عملی کرد نه شعاری، اظهار داشت: افزایش مالیات در این لایحه شلیک تیر آخر به تولید است و اشتغال موجود را تهدید می‌کند، حمایت از اصناف و بخش خدمات به عنوان بخش مهمی از اشتغال جامعه است و تاکنون تسهیلاتی برای این دوحوزه در نظر گرفته نشد است.


برچسب‌ها: بودجه, , حقوق های نجومی, منتظران ظهور

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم آذر ۱۳۹۶ساعت 16:18&nbsp توسط یونس تاجی پور  | 

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : چهارشنبه 29 آذر 1396 ساعت: 8:20